TURBINA VARIKLIO, TIPAS DC12 03 L01 HOLSET HX55 SCANIA R124 1538372

1538372

Produkto kodas: 27219 Kategorija: Žymų: , , , , , , , , , ,

Aprašymas

Aprašymas: turbina variklio, tipas DC12 03 L01 HOLSET HX55 SCANIA R124
Detalės kodas: 1538372
Alternatyvūs kodai: „BU127029
MOTAIR TURBOLADER334738
BAUER PARTST914192
MAHLE ORIGINAL061TC17029000
DT110839
SCANIA1538373
SCANIA1484886
SCANIA1443190
SCANIA1443191
SCANIA10571612
HOLSET4038616
HOLSET4038613
HOLSET3597730
HOLSET3597729
HOLSET3597728
HOLSET3594239
HOLSET3594238
HOLSET3594236
SCANIA570873
SCANIA570162
HOLSET4038617
SCANIA10570162
SCANIA10571528
SCANIA538372
SCANIA571528
3K14839700010
TURBO’ S HOET1103079
SCHWITZER14839880010
SCHWITZER14839700010
HOLSET4038616D
SCANIA571612
SCANIA0
Turimas kiekis: 1
Norint įsigyti, susisiekite: +37061878190 arba el. paštu: diodenas@gmail.com